Compare the price of what one can eat for lunch versus what an average family can eat for 2 – 3 days. Both expenses happen in the same day. Any comment?

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS


Compare the price of what one can eat for lunch versus what an average family can eat for 2 - 3 days. Both expenses happen in the same day. Any comment?

 

Share and Enjoy

You may also like...

1 Response

  1. farahaznil says:

    hahaha…biasa lah tu..masak lg jimat

Leave a Reply

Your email address will not be published.